top of page
 • האם נגיף הקורונה משפיע על קביעת ראיון בשגרירות ארה"ב ?"
  אכן כן. כרגע, שגרירות ארה"ב נמצאת תחת עומס כבד כתוצאה מהשפעות נגיף הקורונה, אך ככל שהזמן עובר כך הזמינות גדלה, לכן אין צורך לדאוג.
 • כמה זמן לוקח למלא את טופס הויזה שלנו ?
  הזמן שלוקח ללקוח להזין את פרטיו בטופס הויזה שלנו ולהגיש את בקשתו באתר, לוקח בממוצע בין 10 דקות ל- 15 דקות בלבד. לא לשכוח כי אנו זמינים בכל עת לכל שאלה ולכל עזרה שתצטרכו!
 • מדוע כדאי לי לבקש ויזה לארה”ב באמצעות VISA TO USA ולא לעשות זאת לבד ?
  רוב המבקשים ויזה לארה"ב מתקשים למלא את הטפסים לבדם. כל התהליך נעשה באנגלית לא ברורה ומספיקה טעות אחת קטנה במהלך מילוי הטפסים, כדי לפגוע בכל התהליך. בנוסף לכך, מכיוון שהראיון בשגרירות ארה”ב הוא החלק החשוב ביותר בכל התהליך, כמעט כל המבקשים שמבצעים את התהליך בעצמם נכשלים בשלב זה, מהסיבה כי אינם יודעים אילו מסמכים נוספים עליהם להביא עימם ליום הראיון. אנו נסביר לכם בדיוק אילו סוג מסמכים עליכם לקחת אתכם לראיון בשגרירות. עובדה זו ללא ספק מגבירה משמעותית את הסיכויים לקבלת הויזה.
 • אילו ויזות ניתן להוציא לארה"ב ?"
  קיימים סוגים שונים של ויזות לארצות הברית שניתן להוציא. הסוגים הבולטים הם - ויזת תייר רגילה, ויזת סטודנט, ויזת עסקים, ויזת רפואה ועוד. להסבר מפורט על כל סוגי הויזה, לחצו כאן
 • כמה זמן מראש עלי להגיש בקשה לויזה לארה"ב ?"
  באופן עקרוני, תהליך הוצאת הוויזה מורכב משני פרמטרים – המתנה למועד הראיון בשגרירות והמתנה לקבלת הדרכון עם הוויזה לאחר הראיון. כל מועמד אשר ניגש לשגרירות ארה"ב או לקונסוליה האמריקאית והבקשה שלו מאושרת, נדרש להשאיר את דרכונו במקום. לאחר תהליך החתמת הוויזה הדרכון יוחזר עד לביתכם עם שליח של דואר ישראל, אשר מוסר את הדרכון באופן ידני ומתאם איתכם את הגעתו באמצעות הטלפון. לרוב, זמן ההמתנה לראיון נע בין שבועיים לשלושה שבועות. בתקופות עמוסות, ישנם מצבים שזמן ההמתנה מגיע אף לחודשיים. לכן, ההמלצה הרווחת היא להגיש בקשה לוויזה מוקדם ככל הניתן. גם אם תכנון נסיעתכם הוא לשנה הבאה ואף לשנה מהיום, הסדירו את נושא הוויזה בהקדם האפשרי. חשוב לציין, כי שגרירות ארצות הברית מבקשת לא לערוך אף סידורי נסיעה לפני קבלת הוויזה. אם ברצונכם להשאיר את הדלת פתוחה למבצעים, אופציות חד פעמיות ומחירים נמוכים לטיולים עצמאיים ומאורגנים לארה"ב, הוציאו את הוויזה כבר בשלב הראשון של תכנון הטיול.
 • מה בעצם קורה ביום הראיון בשגרירות ארה"ב ובמהלך הראיון עצמו ?"
  נתחיל בהפרכת השמועות ובהורדת לחצים – הראיון עצמו אורך בין שתיים לחמש דקות. הבשורה הפחות טובה היא שתאלצו להקדיש לתהליך כולו בין שעה וחצי עד שלוש שעות ביום זה. הגיעו לכל המאוחר רבע שעה לפני הראיון למתחם השגרירות, עם כל המסמכים הרלוונטיים שלכם. קחו בחשבון כי יתכן שתעמדו בתור עם מועמדים נוספים בכניסה לשגרירות. לאחר כניסתכם למתחם תעברו בידוק ביטחוני, יילקחו מכם טביעות אצבעות ותדרשו להמתין לראיון שלכם. לאחר שיקראו את שמכם, גשו לאחד משמונת הדלפקים הנמצאים במקום. הגיעו לראיון עם ביטחון עצמי, הסתכלו למראיין בעיניים. תנו למראיין להוביל את הראיון, וענו על השאלות בצורה קונקרטית ומדויקת. השאלות אשר לרוב נשאלות הן מה מהות העיסוק שלכם בישראל ומהי מטרת הנסיעה שלכם. התפקיד שלכם הוא לשכנע את המראיין כי אתם נוסעים לזמן קצוב ושבים לחייכם בישראל. לעיתים, אם הטפסים מולאו בצורה נכונה וטובה ומשקפים סטטוס טוב אצל מגיש הבקשה (זיקה לארץ) המראיין אף לא יבקש לראות מסמכים. עם זאת, יש משמעות לראיון במידה שהמראיין רוצה לשאול שאלות ולבדוק את המסמכים שלכם. לאחר הראיון בשגרירות ארה"ב, אשר כאמור אורך על פי רוב בין שתיים לחמש דקות, תדעו אם קיבלתם את הוויזה או לא. אם הוויזה לא אושרה, תקבלו את דרכונכם חזרה. אם הבקשה אושרה, אתם משאירים את דרכונכם בשגרירות להליך החתמה. הדרכון יחזור אליכם כעבור שבוע עד עשרה ימים עד לביתכם בתיאום מראש עם שליח של דואר ישראל. בהצלחה!
 • מהם מסמכי החובה שעליכם לקחת יחד אתכם לראיון בשגרירות ארה"ב ?"
  טופס DS160 - את הטופס הארוך אשר מילאתם אין צורך להביא, אלא את האישור המתקבל בסיום המילוי והשליחה שלו. שימו לב שבדף האישור ישנם שני ברקודים וחשוב שיהיו מודפסים בצורה קריאה. את הברקודים האלו יסרוק המראיין וכך ייחשף לטופס המלא שלכם במערכת השגרירות. אישור הראיון בשגרירות ארה"ב - אותו אישור שתוכלו להנפיק ממערכת קביעת הפגישות בשגרירות, בו מצוין שמכם המלא, מספר טופס ds160, מיקום, מועד, יום ושעת הראיון. דרכון בתוקף - כמו כן, אם בעבר הייתה לכם ויזה לארה"ב, הביאו עמכם את הדרכון/ים בהם היו ויזות. 2 תמונות פספורט - 2 תמונות פספורט על רקע לבן, בגודל של 5X5, אוזניים חשופות וללא משקפיים. ניתן להצטלם לתמונה כזו בכל חנות צילום.
 • מהם הסיכויים שלי לקבל ויזה לארצות הברית ?
  באופן כללי, קשה להעריך באופן מדויק את הסיכויים לקבלת ויזה לארה"ב. שגרירות ארה”ב בוחנת כל מקרה לגופו ומחליטה לפי הנתונים של כל מקרה ספציפי. בזמן הראיון, יהיה עליכם להוכיח לקונסול האמריקאי שיש לכם סיבות לחזור לישראל (למשל סטודנט או בעל נכס) וכי ביכולתכם לממן את נסיעתכם. את ההנחיות כיצד להוכיח את הדברים תקבלו מאיתנו.
 • איך ניתן לקבל העתקים מהטפסים אשר VISA TO USA ממלאת עבורינו ?
  הטפסים המלאים ישלחו אליכם באימייל לכתובת שציינתם בטופס. במידה ותרצו לקבל את הטפסים בדואר, הטפסים ישלחו לכתובת המגורים שציינתם בטופס.
 • איך מקבלים ויזה דחופה לארה"ב ?"
  ניתן למצוא את התהליך לבקשת ויזה דחופה לארה"ב בדף שלנו "סוגי ויזות לארה"ב".
 • איך מגיעים לשגרירות ארה"ב ?"
  שגרירות ארה"ב ממוקמת ברחוב הירקון 91, תל אביב יפו. שעות הפתיחה הן - יום שני עד שישי, משעה 8:00 ועד 11:00. * ישנם מספר חניונים בתשלום הממוקמים בסמוך לשגרירות.

שאלות ותשובות

bottom of page